کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298212
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

سیروس خدادای در گفتگو با عصر اهواز در ارتباط با پرداختی های قبل از سال اظهار کرد: اولویت ما پرداخت مطالبه فرهنگیان بازنشستگی سال ۹۳ است که از اوایل هفته جاری کار را شروع کردیم و این قول را می دهیم که نهایتا تا نیمه اول اسفند ماه کلیه طلب بازنشستگان سال ۹۳ به طور کامل پرداخت شود.

وی افزود: در زمینه حق التدریس هم متاسفانه همکاران این بخش هفت تا هشت ماه مطالبه دارند. نامه ای را به ادارات شهرستان ابلاغ و بر اساس آن مطالبات حق التدریسی ها از اسفند سال ۹۳ تاکنون به ما ارسال می شود و هر اداره ای که زودتر اسناد خودش را بیاورد فورا پول آنها را واریز می کنیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: در ارتباط با اضافه کاری های نیروهای ستادی هم در نظر داریم در نیمه اول اسفند ماه حداقل اضافه کاری اداری این افراد را پرداخت کنیم.

خدادادی بیان کرد: عیدی سال ۹۵ که مبلغ آن ۶۸۸ هزار تومان است نیز در نیمه اول اسفند ماه و همچنین حقوق اسفند ماه را حداقل تا ۱۵ اسفند ماه پرداخت می کنیم.

وی عنوان کرد: طلب بازنشستگان استان ۵۲۰ میلیارد ریال است. در هر ماهی برای حق التدریس حدود هفت و نیم میلیارد تومان پرداخت می کنیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان