کد خبر: 298200
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۵:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، آیت الله حسن عالمی در نخستین همایش ائتلاف اصولگرایان سبزوار که شامگاه چهارشنبه در محل حسینیه عطارها با حضور جمعی از مردم و مسئولان برگزار شد بیان کرد: مجلس خبرگان رهبری فراتر از همه امور، گروه ها و احزاب است  و در جایگاه مدیریت بر همه امور و شئون کشور را در کلیت خود دارد.

وی افزود: ولایت فقیه استمرار جریان ولایت انبیاء است و راه ولایت اوصیاء در بین مردم استمرار دارد و لذا اهمیت خبرگان رهبری کمک به این جریان است.

آیت الله عالمی با اشاره به اهمیت دو انتخابات پیش رو در هفتم اسفندماه گفت: رهبر انقلاب چند روز قبل در جلسه ای اعلام کردند که ملت ایران دو عید در پیش رو دارد که باید از این دو به قوت و عظمت استقبال کرد.

وی اظهار کرد: یکی از این اعیاد راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و دیگری انتخابات هفتم اسفندماه است.

وی با اشاره اینکه در راهپیمایی بهمن ماه ملت ایران سنگ تمام گذاشت و بعد از ۳۷ سال از عمر با برکت انقلاب با پشت سر گذاشتن دشواری ها و مسائل فراوان، مردم  دلبستگی خود را با حضورشان به این نظام اثبات کردند ادامه داد: در این مشارکت  که به همان معنای واقعی لبیک گفتن به رهبر انقلاب اسلامی بود  نسبت به راهپیمایی های گذشته ۱۵ تا ۲۵ درصد جمعیت افزایش داشت.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی اظهار کرد: امیدواریم مردم در عید دوم که انتخابات مجلس خبرگان و  شورای اسلامی است با همین حضور گسترده و یکپارچه خود  در پای صندوق های آراء یک بار دیگر دشمنان این نظام را از خود مایوس سازند.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: در طی سال های گذشته و حتی در مذاکرات آمریکایی ها چهره حیله گر خود را نشان دادند و لذا شعار مرگ بر آمریکا برای همیشه باقی است و استکبار ستیزی ادامه دارد.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان