کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298194
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۵:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز از قزوین، جواد قدوسی‌فر شامگاه چهارشنبه در همایش همیاران انقلاب اسلامی استان قزوین که در سالن تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: با گذشت زمان ثمره‌ها و نتایج انقلاب اسلامی افزایش یافته و دستاوردهای مختلفی در عرصه‌های مختلف کسب می‌شود.

وی افزود: با توجه به این دستاوردها و برکات در نظام جمهوری اسلامی ترفندها، توطئه‌ها و دشمنی‌ها افزایش می‌یابد.

دبیر همیاران انقلاب اسلامی استان قزوین افزود: در حال حاضر ایران اسلامی در عرصه‌های مختلفی همچون بخش فناوری  و تجهیزات به درجات بالایی از  از علم و دانش جهانی دست یافته‌ایم.

قدوسی‌فر با اشاره به برگزاری انتخابات اسفندماه امسال،  خاطر نشان کرد: هفتم اسفندماه  دو انتخاب بزرگ و سرنوشت‌ساز را پیش رو داریم که به عنوان مهمترین و حساس‌ترین بخش‌ها و انتخاب‌ها محسوب می‌شود.

وی با استناد به فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، عنوان کرد: ملاک انتخابات  لیست جامعه مدرسین و ائتلاف اصولگرایان است.

قدوسی‌فر با بیان اینکه فساد اقتصادی حزب‌بازی انقلاب اسلامی ایران به چالش می‌کشاند بیان کرد: جریان همیاران انقلاب اسلامی بر این باور است که انقلاب اسلامی را به صورت مردمی ببیند و مردم را در آن مشارکت دهد.

وی با بیان اینکه رویکرد همیاران انقلاب اسلامی قصد دارد همچون دهه دهه محرم گفتمان انقلاب اسلامی به صورت عمومی و فرهنگ باشد، عنوان کرد: جریان انقلاب اسلامی در سطح استان قزوین  شامل کمیته‌هایی شده تا بتواند مردم را برای مشارکت در انتخابات آماده سازد و علاوه براین نسل جوان را  نیز با مولفه‌های انقلاب اسلامی آشنا کند.

قدوسی‌فر تصریح کرد: همایش همیاران انقلاب اسلامی را در شهرستان‌های استان قزوین به ویژه شهرستان‌های بوئین‌زهرا ،آوج  وبرگزار  شده است که امیدواریم برگزاری این همایش‌ها را در سطح استان قزوین افزایش دهیم.

دبیر همیاران انقلاب اسلامی استان قزوین با بیان اینکه این همیاران یک جریان سیاسی، حزبی و گروه نیست گفت: جریان همیاران انقلاب اسلامی یک جریان دائمی است که در راستای احیای فرهنگ انقلاب اسلامی حرکت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در جریان همیاران انقلاب اسلامی استان قزوین، در هر مسجد 4 نفر را شناسایی شده است، گفت:  80 تا 90 نفر سخنران را آماده برای گفتمان‌های انقلابی مشخص کرده‌ایم  فضاسازی فضای رسانه‌ای را در این  استان آغاز کرده‌ایم تا بیانات رهبری و دستورات ایشان معرفی شود.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان