کد خبر: 298177
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، آیت الله سید محمد سعیدی در نخستین همایش ائتلاف اصولگرایان سبزوار که شامگاه چهارشنبه در محل حسینیه عطارها برگزار شد اظهار کرد: طی سال های طولانی آمریکا و استکبار جهانی تلاش داشته تا از طریق توطئه های گوناگون از جمله تحریم های اقتصادی مردم را نسبت به نظام دلسرد کند.

وی اظهار کرد: هدف شرق و غرب، تعظیم ملت ایران در برابر آن ها بود اما خوشبختانه مردم نه تنها رهبر و ولایت فقیه را رها نکردند بلکه با اراده محکم  و اقتصاد مقاومتی توانستند دشمن را از خود ناامید سازند.

تولیت آستانه مقدس حضرت معصومه(س) با بیان اینکه آمریکا در راهپیمایی۲۲ بهمن ماه خود را بازدنده دید بیان کرد: استکبار جهانی با دست های مخملی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه  این انتظار را از ملت ایران داشت تا شعار«مرگ بر آمریکا» را کنار بگذارد.

وی افزود: با صراحت اعلام می کنیم تا زمانی که آمریکا بر سر مکر و حیله باشد مردم ایران از این فریادها دست بر نخواهند برداشت.

آیت الله سعیدی ادامه داد:هم اکنون آمریکای جنایتکار و صهونیست خائن چشم طمع به انتخابات اسفندماه دارند.

وی افزود: آنها که تاکنون نتوانسته اند مردم را از شرکت در حماسه بزرگ ۲۲ بهمن بازدارند در صددند تا در تصمیم های سرنوشت ساز کشور هم چون انتخابات رسوخ کنند.

امام جمعه شهر قم اضافه کرد: در این انتخابات که خیل عظیمی از افراد برای کاندیداتوری در صحنه حاضر شدند تعدادی به طور غیر طبیعی آمدند تا مجلس خبرگان و شورای اسلامی را تحت تاثیر قرار دهند.

وی ادامه داد: این افراد هنگامی که با تیزبینی شورای نگهبان رد صلاحیت شدند هجمه عظیمی را علیه شورای نگهبان به راه انداختند و چیزهایی گفتند که شایسته این تیم نبود.

وی افزود: دشمن نتوانست با راهی نفوذی های خود به دو نهاد خبرگان و  مجلس شورای اسلامی مردم را دلسرد کند.

آیت الله سعیدی یاداور شد: ملت ایران باید به هوش باشند تا با آگاهی لازم مصلح ترین افراد را راهی مجلس کنند حضور حداکثری یعنی به خاک مالیدن بینی دشمن،  این حضور نوعی بیعت با رهبری و ولایت فقیه است .منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان