یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298085
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش خبرنگار سیاسی عصر اهواز، محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و کاندیدای مجلس دهم عصر امروز در حاشیه حضورش در دانشگاه علامه‌طباطبایی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال عصر اهواز مبنی بر اظهارات اخیر یونسی درباره احتمال کنار رفتن عارف به نفع لاریجانی در صورت حضور هر دو در مجلس دهم برای جایگاه ریاست مجلس، اظهار داشت: کسی از طرف من اصولا وکالت ندارد.

وی افزود: تا ترکیب مجلس مشخص نشود بحث درباره ریاست مجلس بحث حاشیه‌ای است، لذا باید ببینیم چه فراکسیونی اکثریت را به دست می‌آورد و سپس بنشینیم درباره این موضوع صحبت کنیم. 

عارف در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اظهارات محتشمی‌پور درباره فعالیت کرباسچی در مرکز فعالیت انتخاباتی اصلاح‌طلبان و اینکه آیا این مسئله با مخالفت اصلاح‌طلبان با فساد در تضاد نیست؟ گفت: شما از کجا می‌دانید ایشان فعالیت دارد. آقای محتشمی‌پور اشتباه کردند، تمام احزاب اصلاح‌طلب در مجمع اصلاح‌طلبان عضو دارند و حزب کارگزاران نیز عضوی از این مجمع است و در شورا نماینده‌ای دارد که از طرف آنها رای می‌دهد که نماینده آنها آقای طاهرنژاد است. 

وی گفت: آقای مرعشی نماینده کمیته راهبری هر چند از حزب کارگزاران است، اما نمایندگی کارگزاران را در مجمع ندارد. 

رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شما اعلام کردید با اصول‌گرایان ائتلاف نمی‌کنید، اما چند نفر از اصول‌گرایان مانند جلالی و نعمتی در لیست شما قرار دارند، گفت: این افراد به عنوان اصول‌گرا در لیست ما نیستند، بلکه حامیان دولت را نمایندگی می‌کنند. 

عارف ادامه داد: قرار نیست ما دخالت کنیم که حامیان دولت را چه کسی نمایندگی می‌کند، همان‌طور که آنها نیز در کار ما دخالت نکردند و لذا ما روی همه اعضای لیست تعصب داریم. 

وی اضافه کرد: پس از بحث‌های صورت گرفته با حامیان دولت به یک لیست اجماعی رسیدیم که انشاءالله این لیست اجماعی با عنوان اعتدال و اصلاحات در مجلس هم به عنوان اکثریت حضور پیدا خواهد کرد. 

انتهای پیام/ منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان