یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298074
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

احمد شیرعلیزاده در گفتگو با عصر اهواز افزود: در صورت تائید تخلفات انجام شده به استناد ادله محکمه پسند، با عوامل تخلف برخورد می شود.  

وی اظهار کرد: کاندیداها که قرار است خود عامل وضع قوانین در کشور باشند، باید خودشان نیز تابع قانون و ملزم به رعایت آن باشند.  

شیرعلیزاده با اشاره بر تشکیل جلسات توجیهی با کاندیداها و ارائه شیوه نامه های انجام تبلیغات به آنان تصریح کرد: انتظار می رود تا کاندیداها تذکرات لازم را به هواداران خود بدهند تا از حدود تعیین شده قانونی برای انجام تبلیغات خروج نکنند.

رئیس شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی دادگستری آبادان گفت: هیچ کس مخالف شور انتخاباتی و ابراز شوق هواداران کاندیداها در جریان انجام تبلیغات نیست اما رعایت چارچوب های قانونی در مبحث انتخابات برای ما یک اصل اساسی و مهم است.

شیرعلیزاده افزود: هر چقدر که به زمان برگزاری انتخابات مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی نزدیک می شویم شور و هیجان هواداران و تبلیغ کنندگان برای معرفی کاندیداهای مورد نظرشان به مردم  بیشتر می شود و این مسئله امکان بروز تخلفات انتخاباتی بیشتر را موجب می شود.

وی اظهار کرد: بر این اساس هوشیاری کاندیداها و هواداران آنان در مدت تعیین شده برای انجام تبلغات را در عدم خروج از حدود تعیین شده و پایبندی آنان به قوانین را خواستاریم.

به گزارش عصر اهواز، شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در محل دادگستری آبادان راه اندازی شده است که دادستان و معاون وی به عنوان رئیس و جانشین این شعبه به موضوع گزارشات تخلفات انتخاباتی رسیدگی می کنند این شعبه تا پایان انتخابات و اعلام نتیجه نهایی فعال است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان