کد خبر: 298071
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز ، ششمین دوره رقابتهای تکواندو جام باشگاههای آسیا از فردا به میزبانی امارات در شارجه آغاز می شود. برای حضور در این مسابقات چهار تیم از کشورمان اعلام آمادگی کرده بودند که میزبان تنها برای دو تیم اقدام به صدور روادید کرد. 

تیم مردان شهرداری ورامین و بانوان لوزام خانگی با اخذ روادید طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری راهی امارات شده و تمرینات خود را برای حضور در این مسابقات آغاز کردند. 

تیم های دانشگاه آزاد و کوروش نیز به دلیل صادر نشدن روادید از حضور در این مسابقات بازماندند. طی دو روز گذشته مسئولان فدراسیون تلاش زیادی برای رفع این مشکل داشته و با کمیته برگزاری ، اتحادیه تکواندو آسیا و ناظر اردوی تیم رقابتها مکاتبه کرده و میزبان علی رغم قولهایی که داده بود در نهایت برای اعضای این دو تیم روادید صادر نکرد. 

رضا ایمانزاده سرپرست تیم دانشگاه آزاد با تائید بازماندن این تیم از حضور در این رقابتها به مهر گفت: مسئولان فدراسیون تلاشهای زیادی داشتند تا این مشکل رفع شود ولی معلوم نیست چرا میزبان برای تیم ما رواید صادر نکرد. به هر حال تیم دانشگاه آزاد به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی حضور در این رقابتها را از دست داد. 

کوروش رجلی مدیرعامل باشگاه کوروش هم در این خصوص به مهر گفت: همانطور که پیش از این گفته بودم از میزبان به دلیل صادر نکردن روادید شکایت خواهم کرد. هزینه های را که برای اعزام تیم متحمل شده بودیم را به فدراسیون ارائه داده و خواستار جبران این خسارت ها هستیم. قابل قبول نیست که میزبان یک دوره مسابقه با وجود ارسال دعوت نامه و تحویل مدارک در زمان قانونی روادید صادر نکند. 

به هر حال رقابتهای جام ششم باشگاههای آسیا با حضور دو تیم از کشورمان برگزار خواهد شد. شنیده می شود برای اخذ روادید حتی به بازگشت دو تیم حاضر در امارات هم اشاره شد تا میزبان برای صدور روادید تحت فشار قرار گیرد ولی این تهدید هم کارساز نشد تا دو سهمیه کشورمان در این رقابتها با کارشکنی اماراتی ها سوخت شود.برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان