یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 298058
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

احمد سیاحی در گفتگو با عصر اهواز با بیان اینکه شهرهای آبادان و خرمشهر در استان و کشور از جایگاه خاص و ویژه ای برخوردارند، افزود: ایجاد یک محیط مناسب برای نماز خواندن آن هم تحت عنوان مصلی نماز جمعه که از آن به عنوان یک مرکز اجتماعی سیاسی که وحدت و همدلی را در میان مردم ایجاد می کند و مطالب به روز کشور و دنیا از طریق امامان جمعه برای مردم بازگو می شود برای ما حکم وظیفه و تکلیف را دارد، استاندار خوزستان در این رابطه دستورات و تاکیدات لازم را ارائه کرده اند.

وی اظهار کرد: معتقدیم که در شهر آبادان باید مصلی نماز جمعه قابل قبول از نظر بنا و شرعی بودن و هم سرعت بخشی در انجام کار ساخت و ساز آن ایجاد شود، ۳۷ سال از شکل گیری نظام جمهوری اسلامی می گذرد اما متاسفانه هنوز مصلی در شان مردم شهرستان آبادان نداریم.

سیاحی با بیان اینکه تاکید استاندار بر انجام به موقع، دقیق و مناسب طرح توسعه مصلی آبادان است، تصریح کرد: برای اجرای این پروژه در فاز نخست اعتباری معادل یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته که باید امسال در حداقل زمان ممکن کار مناقصه اش انجام شود و کارها ادامه یابد.

وی یادآور شد: در زمان حاضر کار نصب میلگردها، بستر و کف انجام شده اما هنوز بتن ریزی صورت نگرفته و این اصلا برازنده نیست. عملیات اجرایی پروژه توسعه مصلی آبادان بایستی بلا انقطاع استمرار داشته باشد.

معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: براساس برآورد انجام شده قریب ۶.۵ تا ۷ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و تکمیل این پروژه مورد نیاز است.  

سیاحی افزود: به طور قطع با هماهنگیهای صورت گرفته با شهرداری آبادان محلی در نزدیکی مصلی برای ساخت کانون فکری کودکان و نوجوانان همراه با تعیین و تخصیص اعتبارات مورد نیاز از سوی استانداری با مشارکت نهاد امامت جمعه آبادان تعیین می شود.

وی اظهار کرد: پروژه توسعه مصلی آبادان برای ما مهم و حائز اهمیت است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان