کد خبر: 298003
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۳:۲۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی رییس‌ جمهور سه‌شنبه شب با حضور سرزده در منزل محمدرضا سوری جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس، در فضایی صمیمی با این جانباز سرافراز و خانواده‌اش دیدار و از آنان دلجویی کرد.

حجت‌الاسلام روحانی در این دیدار با تجلیل از ایثار و فداکاری‌های ارزشمند همه ایثارگران و خانواده آنان، اظهار داشت: ملت ایران قدردان خانواده بزرگ شهیدان و جانبازان و همه ایثارگران هستند و به خوبی به عظمت کار آنان آگاهی دارند.

وی امنیت و ثبات کشور را در سایه فداکاری و ایثارگری دانست و تصریح کرد: ثبات، امنیت،  آزادگی و عظمت امروز کشور مرهون فداکاری و جانفشانی‌های همه ایثارگران و خانواده آنان است.

رییس‌ جمهور با اشاره به فداکاری جوانان کشورمان در دوران دفاع مقدس، خاطر نشان کرد: ملت ایران با مقاومت و ایستادگی خود توانست در مقابل هجوم دشمن پیروز شود و این افتخار بزرگی است که در سایه فداکاری جوانان به دست آمد.

روحانی خاطر نشان کرد: ملتی که بر آرمان‌های خود پافشاری و در راه  استقلال، شرف و عزت کشور خود مقاومت کند، همیشه پیروز است.

در این دیدار والدین این جانباز سرافراز دفاع مقدس با اظهار خوشحالی از دیدار رییس‌ جمهور و در حالی که متأثر شده بودند، از حضور روحانی در منزل خود تشکر و قدردانی کردند.

همچنین محمدرضا سروری جانباز ۷۰ درصد نیز در سخنانی خاطراتی از دوران دفاع مقدس بیان کرد.

محمدرضا سروری سال ۶۴ و در سن ۲۰ سالگی در جزیره مجنون به درجه جانبازی نایل آمده است.

در این دیدار که حسین فریدون دستیار ویژه رییس‌ جمهور و حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران حضور داشتند، رییس جمهور لوح تقدیری به این جانباز ۷۰ درصد، اهداء کرد.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان