کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 297949
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش حوزه احزاب عصر اهواز، علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام روز سه‌شنبه 27 بهمن ماه در جمع پرسنل نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که با حضور امیر سیاری فرمانده این نیرو و دیگر فرماندهان این نیرو برگزار شد، با اشاره به سابقه تاریخی ایرانیان در زمینه دریانوردی گفت: ایرانیان نقش مؤثری را در زمینه‌های مختلف دریایی ابداع و ایجاد کردند که موجبات رشد و توسعه فعالیت‌های مختلف را در جهان از خود به جای گذاشت.

وی ادامه داد: امروز نیز در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تلاش و همت فرماندهان و پرسنل عزیز این نیرو تحت هدایت‌های مقام معظم رهبری در تأمین امنیت و دستیابی به اهداف بلند نظام نقش مؤثر خود را دنبال می‌کند.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با اشاره به جایگاه این نیرو تصریح کرد: در برخی دوره‌های تاریخی در ایران نسبت به این نیرو بی‌توجهی شد؛ اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران جایگاه واقعی نیروی دریایی شناخته شد و امروز ایران به‌عنوان قدرت اول منطقه با تمام ظرفیت‌های خود توانسته در منطقه‌ای با تمام مشکلات و معضلات، امنیت نه‌تنها ایران بلکه بسیاری از کشورها را تأمین کند.

ولایتی تصریح کرد: این مجموعه بزرگ و ارزشمند در مسیر تعالی و رشد خود قرار دارد و ان شاء الله با همت فرماندهان و پرسنل، این مسیر با قوت ادامه خواهد یافت.

در پایان این برنامه علی اکبر ولایتی لوح سپاس و هدایای برگزیدگان بخش پژوهش و مقالات برتر را به پرسنل نیرو اهدا کرد و امیر سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش نیز ماکت ناوشکن جماران را به‌عنوان نماد خودباوری در نیروی دریایی به ولایتی اهدا کرد.

انتهای پیام/*منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان