یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 297868
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز طیب احمدی با اشاره به افزایش گشت و پایش در مناطق تالابی استان قم گفت: تالاب مره و تالاب بهشت معصومه از شروع فصل مهاجرت پرندگان به شدت تحت نظارت نیروهای محیط بانی قرار گرفته اند.

وی در ادامه افزود: طی عملیات پایش در تالاب مره قم با حضور ماموران اجرایی حفاظت محیط زیست استان، یک شکارچی متخلف که شروع به شکار کرده بود، پیش از هر اقدامی دستگیر و از وی یک قبضه سلاح شکاری نیمه خودکار ساچمه زنی به همراه 15 عدد فشنگ کشف و ضبط شده است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قم در پایان تصریح کرد: امروز فضا برای متخلفان زیست محیطی در عرصه های طبیعی و انسانی بسیار ناامن شده و قطعا این روند با حمایت و مشارکت همه مردم و مسوولان با شدت و قاطعیت هرچه بیشتر ادامه خواهد داشت.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان