کد خبر: 297719
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز «شور انگیز»، عنوان این نمایشگاه است که علیزاده در آن ۱۷ اثر مدرن با موضوع گلیم و گبه ایرانی را با تکنیک رنگ روغن و اکریلیک بر وی بوم با ابعاد متفاوت ارائه خواهد کرد.

او در دومین نمایشگاه انفرادی خود طرح‌های گلیم و گبه‌های قدیمی را دستمایه آثارش قرار داده و آن‌ها را بر روی بوم به تصویر کشیده، وی در این آثار آداب و رسوم و مراسم‌های مختلف عشایر و مردم شهرهای مختلف ایران  را انعکاس داده است.

پالت رنگی نقاشی های علیزاده  ملهم از دست بافته‌های عشایر است و در این آثار از رنگ‌های متنوع با خلوص بالایی بهره گرفته است.

شیرین علیزاده متولد ۱۳۳۹ است. او دوره های مختلف نقاشی را نزد اساتید مختلف از جمله «جهانبخش نظام» گذرانده است و بیش از ۱۰ سال است به شکل حرفه ای نقاشی می کشد.   علیزاده در سال ۲۰۱۵ ازنمايشگاه بين المللي موسسه ضياء آرت سنتر کاليفرنيا لوح تقدیر دریافت کرده است. «شور انگیز» دومین نمایشگاه انفرادی وی محسوب می شود.

این نمایشگاه تا پنجم اسفند ماه  ۹۴ در گالری شکوه دایر خواهد بود و علاقمندان می توانند همه روزه به جز پنجشنبه‌ها و تعطیلات رسمی از این آثار از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در گالرى شكوه واقع در فرمانيه، بلوار اندرزگو، خيابان سليمى شمالى، كوچه امير نورى پلاك ١٩ دیدن کنند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان