کد خبر: 297657
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در گفتگو با روابط عمومی فدارسیون جانبازان پیرامون این خبر گفت: با توجه به اعزام تیم ملی والیبال نشسته به جام بین قاره ای که در چین برگزار می شود، ترکیب ۱۲ نفره تیم ملی برای شرکت در این رویداد اعلام شد.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته افزود: رمضان صالحی، مهرزاد مهروان، مرتضی مهرزاد، سید حسین حسینی مجد، مهدی بابادی، حسین گلستانی، عیسی زیراهی، صادق بیگدلی، مجید لشگری، آرش خرمالی، ابوالفضل اولیایی، داوود علیپوریان ملی پوشانی هستند که به این رقابت ها اعزام می شوند.

رضایی خاطر نشان کرد: با هفت تغییر عمده به نسبت مسابقات جهانی قبل به این رقابت ها اعزام می شویم، به عنوان مثال از میان نفرات اعلام شده ابوالفضل اولیایی، سید حسین حسینی مجد و مرتضی مهرزاد برای اولین بار است که به رقابتهای برون مرزی اعزام می شوند و در همین فرصت کلاسبندی بین المللی آنها هم تایید خواهد شد.

وی افزود: مهرزاد مهروان، مهدی بابادی، حسین گلستانی و آرش خرمالی نیز اولین تجربه خود در مسابقات جهانی را رقم می زنند و پیش از این تنها تجربه حضور در مسابقات آسیایی را داشتند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته تصریح کرد: این تغییرات به منظور زمینه سازی شکوفایی جوانان،باز کردن بستر انتخاب تیم ملی برای ریو و نیز تایید کلاسبندی ورزشکاران جدید ایجاد شده و هر چه قدر که تعداد ورزشکاران دارای کلاسبندی بین المللی بیشتر باشد، درانتخاب تیم ریو دستمان باز تر است.

رضایی گفت: والیبالیست های منتخب برای جام بین قاره ای و نیز ۶ نفر دیگر شامل حسین فرزانه، مهدی حمید زاده، ناصر حسن پور، میثم علیپور، محمد رضا سبحانی و امیر کفشدار که در مجموع ۱۸ نفر می شوند، پس از مسابقات جام بین قاره ای در اولین اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت و شانس قرار گرفتن در ترکیب نهایی ریو برای تمام این ۱۸ نفر وجود دارد و سال آینده اسامی ۱۲ والیبالیست اعزامی به ریو اعلام خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: به دلیل مسائل کلاسبندی و نیز تثبیت کلاسبندی ورزشکارانی که در بازی های پاراآسیایی حضور داشتند و همین مسائل دیگری که ذکر شد، تیم ما در جام بین قاره ای دستخوش تغییر قرار گرفت و مطمئنا برای ریو با تغییرات دیگری روبرو می شود.برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان