کد خبر: 297628
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، اجرای نمایش «مالی سویینی» به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی که قرار بود از ۲۷ بهمن ماه در تماشاخانه استاد ناظرزاده کرمانی اجرا شود به دلیل ایمن سازی دکور به اول اسفند ماه موکول شده است.

با وجود فروش همه بلیت ها تا روز شنبه اول اسفندماه، سایت فروش بیلت این نمایش با هماهنگی مخاطبان بلیت های فروخته شده را به روزهای آتی این نمایش منتقل می کند.

به این ترتیب اولین اجرای «مالی سویینی» از شنبه اول اسفندماه آغاز می شود. «مالی سویینی» کاری است از گروه تئاتر «مشق» که از اول تا ۲۸ اسفندماه ساعت ۲۰:۳۰ در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می شود.

«مالی سویینی» نمایشنامه ای ایرلندی نوشته براین فری یل با ترجمه حمید احیا و روایتگر زندگی زنی نابینا است که به اصرار همسرش چشم هایش را عمل می کند و وارد دنیای بینایان می شود.

طراح و کارگردان این اثر نمایشی مرتضی میرمنتظمی است و در آن بازیگران چون الهام کردا، صابر ابر و عباس جمالی ایفای نقش می کنند.

میرمنتظمی پیش از این نمایش هایی چون «ابرها»، «زن مرد» و «فرکانس» را کارگردانی کرده است. همچنین سال گذشته نمایش «P۲» به کارگردانی میرمنتظمی در تالار حافظ اجرا شد.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان