کد خبر: 297520
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

محسن محمدزاده در گفتگو با عصر اهواز اظهار داشت: یکی از اصلی ترین پروژه های مجموعه راه و شهرسازی ملارد به احداث ساختمان فرمانداری ملارد با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سایت اداری منطقه مذکور، معطوف می شود.

وی افزود: عملیات احداث ساختمان فرمانداری ملارد از سال ۸۹ به صورت رسمی کلید خورد و امیدواریم با عنایت به پیشرفت ۸۵ درصدی پروژه مورد اشاره، بهره برداری از این طرح در سال آینده محقق شود.

محمدزاده عنوان کرد: مساحت زیربنای ساختمان فرمانداری ملارد سه هزار و ۵۰۰ متر مربع است و امیدواریم با تکمیل و راه اندازی آن، فرمانداری این شهرستان در محیط و ساختمانی زیبنده منطقه استقرار یابد.

رئیس اداره راه و شهرسازی ملارد گفت: یکی از ضعف های زیرساختی در این شهرستان به استیجاری بودن بخش قابل توجهی از ادارات معطوف می شودکه با عنایت به برنامه ریزی های لحاظ شده، مقرر است ساختمان ادارات دیگری نیز همچون صنعت، معدن وتجارت، جهاد کشاورزی، محیط زیست، ثبت احوال، منابع طبیعی و دامپزشکی توسط مجموعه راه و شهرسازی شهرستان مذکور احداث شود.

محمدزاده یادآور شد: در احداث مراکز مورد اشاره تلاش می شود رعایت اصول ایمنی و استاندارد ساختمان سازی به بهترین نحو ممکن و در حد توان و بضاعت موجود مدنظر قرار گیرد و در این ارتباط از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان