یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 297512
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

جواد فرحانی تهیه کننده برنامه «خندوانه» که با اجرا و کارگردانی رامبد جوان برای شبکه «نسیم» ساخته می شود درباره روند فعلی تولید این برنامه به عصر اهواز گفت: تاکنون با «کاروان خندوانه» به پنج منطقه از جمله قزوین، اردبیل، کرمان، چابهار و هرمزگان سفر کرده ایم.

وی ادامه داد: مسئولان استان ها هیچ همکاری با ما نداشتند و من فکر می کنم آنها برنامه «خندوانه» فقط روی آنتن دوست دارند. ما این کاروان را به عشق مردم راه انداختیم تا بدانند ایران فقط به تهران تعلق ندارد و سایر مناطق هم جزو کشور هستند اما ظاهرا این کار برای مسئولان اهمیتی ندارد.

این تهیه کننده همچنین درباره مشکلاتی که در تهران دارند، یادآور شد: ما هم اکنون در استودیو برنامه در تهران هم مشکلاتی داریم که مسئولان مربوطه برای رفع آن و یا انشعاب لوله آب همکاری نمی کنند. استودیو برنامه ما از زمانیکه در آن کار می کنیم آب ندارد و این در حالی است که ما خود کمپین «قطره قطره» را برای صرفه جویی در برنامه راه انداختیم و اکنون از تانکر برای آب استفاده می کنیم.

فرحانی در پایان توضیح داد: این امر هم در روند کاری ما تاثیر داشته است، با این حال ما سعی می کنیم «خندوانه» تا قبل از نوروز روی آنتن برود.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان