کد خبر: 297512
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

جواد فرحانی تهیه کننده برنامه «خندوانه» که با اجرا و کارگردانی رامبد جوان برای شبکه «نسیم» ساخته می شود درباره روند فعلی تولید این برنامه به عصر اهواز گفت: تاکنون با «کاروان خندوانه» به پنج منطقه از جمله قزوین، اردبیل، کرمان، چابهار و هرمزگان سفر کرده ایم.

وی ادامه داد: مسئولان استان ها هیچ همکاری با ما نداشتند و من فکر می کنم آنها برنامه «خندوانه» فقط روی آنتن دوست دارند. ما این کاروان را به عشق مردم راه انداختیم تا بدانند ایران فقط به تهران تعلق ندارد و سایر مناطق هم جزو کشور هستند اما ظاهرا این کار برای مسئولان اهمیتی ندارد.

این تهیه کننده همچنین درباره مشکلاتی که در تهران دارند، یادآور شد: ما هم اکنون در استودیو برنامه در تهران هم مشکلاتی داریم که مسئولان مربوطه برای رفع آن و یا انشعاب لوله آب همکاری نمی کنند. استودیو برنامه ما از زمانیکه در آن کار می کنیم آب ندارد و این در حالی است که ما خود کمپین «قطره قطره» را برای صرفه جویی در برنامه راه انداختیم و اکنون از تانکر برای آب استفاده می کنیم.

فرحانی در پایان توضیح داد: این امر هم در روند کاری ما تاثیر داشته است، با این حال ما سعی می کنیم «خندوانه» تا قبل از نوروز روی آنتن برود.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان