کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 297442
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

جعفر احمدی در گفتگو با عصر اهواز با اشاره به آمادگی شهرستان در برگزاری انتخابات هفتم اسفند تصریح کرد: بیش از دو هزار و ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی با حضور در ۱۲۲ شعبه اخذ رأی در بخش مرکزی و هزارجریب فضای سالم را برای برگزاری انتخابات فراهم می‌کنند.

وی افزود: از ۱۲۲ صندوق اخذ رأی ۸۳ صندوق ثابت، ۱۶ صندوق سیار در بخش مرکزی و ۲۳ صندوق اخذ رأی در بخش هزارجریب شهرستان نکا قرار دارد.

فرماندار با تأکید بر حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات خاطرنشان کرد: عده‌ای در این کشور به دنبال این هستند با حضور نیافتن مردم در انتخابات، تحریم و یا سست کردن انتخابات از نظام جمهوری اسلامی مچ‌گیری کنند اما ملت اسلامی ایران در مقابل این کمین کرده‌ها، کارآمدی خود را در تمامی صحنه‌ها نشان داده و هفتم اسفند هم برای تکمیل حضور در ۲۲ بهمن حضور گسترده‌تر و حماسی‌تر را به نمایش می‌گذارند.

فرماندار نکا با اشاره به تعیین تکلیف مسکن مهر شهرستان افزود: متأسفانه مسکن مهر با قرار گرفتن در حاشیه شهرستان هنوز تعیین تکلیف نشده است لذا جهت برخورداری شهرک‌نشینان از خدمات شهری یا روستایی هرچه سریع‌تر باید جانمایی جغرافیایی شود همچنین در حال حاضر به نزدیک‌ترین روستای شهرستان متصل و از خدمات روستایی آن برخوردار می‌شود تا جانمایی جغرافیایی آن مشخص شود.

وی افزود: برای رفاه حال شهرک‌نشینان مسکن مهر اقدامات زیر بنایی و زیرساختی در این منطقه در حال انجام است به‌طوری‌که در حوزه فضای آموزشی خوشبختانه هم‌اکنون پروژهٔ احداث مدرسه این شهرک بااعتبار چهار میلیارد ریالی پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی را پیمود و در بخش راه ارتباطی سه میلیارد ریال به این حوزه اختصاص داده شد همچنین ۳۵ واحد تجاری در حال حاضر آماده واگذاری به شهرک‌نشینان است تا بتوانند از امکانات رفاهی این منطقه بهره کافی را ببرند.

فرماندار نکا با اشاره به نبود ساحل جداگانه برای این شهرستان را از مهم‌ترین مشکلات بخش گردشگری شهرستان یادکرد و اظهار داشت: متأسفانه با مسدود بودن راه ارتباطی شهرستان نکا به دریا به ساحل شهرستان دسترسی نداریم که همین امر سبب ضعف در حوزه توریسم خواهد بود که با رایزنی‌های انجام‌شده به دنبال آزادسازی ساحل شهرستان و برخورداری شهروندان از این منطقه هستیم.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان