کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 297437
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

حجت الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی در گفت و گو با عصر اهواز اظهار داشت: در حال حاضر ۱۹هزار و ۶۲۳ گلزار شهدا در کشور وجود دارد که تاکنون ۱۲هزار گلزار ساماندهی شده و بیش از ۵۰۰ گلزار در حال ساماندهی است و برای ساماندهی باقیمانده آن ها تامین اعتبار لازم است.

وی افزود: در برنامه ششم توسعه پیش بینی شده که تا سال چهارم این برنامه تمام گلزارهای شهدای سراسر کشور ساماندهی شوند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور تصریح کرد: محل تامین اعتبار ساماندهی گلزارهای شهدا هم از محل اعتبارات دولتی و هم از بودجه سایر منابع است ولی عمده بودجه این کار توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تامین می شود.

شهیدی محلاتی همچنین از آغاز ساماندهی گلزار شهدای محلات با تخصیص اعتبار ۱۵ میلیارد ریال در سال جدید خبر داد و گفت: برای سال جدید برنامه ریزی شده تا با هماهنگی خانواده های شهدای محلات، گلزار شهدای این شهر نیز ساماندهی شود و از وضعیت فعلی خارج شود.

وی اظهار داشت: برای ساماندهی این گلزار شهدا ۱۵ میلیارد ریال اعتبار لازم است که این اعتبار توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تامین خواهد شد و به زودی در سال جدید کار اجرایی آن آغاز می شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ابراز امیدواری کرد کار ساماندهی گلزار شهدای محلات تا پایان سال آینده خاتمه یابد.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان