کد خبر: 297422
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، سه شنبه ۲۷ بهمن ماه ساعت ۱۸:۱۵ گروه موسیقی «بدخشان» از کشور تاجیکستان با هنرمندی شادی مباتکولف و حق نظر الواتف در قالب موسیقی عرفانی آثار شاعران بزرگی چون حافظ، مولانا و هلالی را به شکل مدح به ویژه مدح امام علی (ع) و موسیقی سبک محلی اجرا می کند.

در تالار وحدت ساعت ۱۸:۱۵ کوارتت زهی لایپزیک آلمان به عنوان یکی از سرشناس ترین کوارتت ها در عرصه های بین المللی موسیقی مجلسی اجرای آثار بزرگان موسیقی از جمله بتهون، موتزارت و موسیقیدانان معاصر را اجرا می کند.

در ساعت ۲۱ نیز اردشیر کامکار و بهداد بابایی قطعاتی را در قالب بداهه نوازی در آواز بیات ترک برای مخاطبان اجرا می کنند. بلافاصله بعد از اتمام این کنسرت، ششانگ سوبرامنیم از کشور هندوستان با گروهی متشکل از سازهای فلوت، سازهای کوبه ای و تنپورا کنسرتی را به مخاطبان ارائه می دهند.

در فرهنگسرای نیاوران هم گروه موسیقی «گیل و آمارد» به سرپرستی ناصر وحدتی ساعت ۱۹ گوشه ای از آوازهای کشاوزان و شالیکاران منطقه گیلان را برای مخاطبان اجرا می کند.

در بخش موسیقی پاپ نیز سیروان خسروی خواننده موسیقی پاپ کشورمان ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی کنسرت خود را برگزار می کند.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان