کد خبر: 297373
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

احمد امیرآبادی در گفتگو با عصر اهواز اظهار داشت: فراکسیون رهروان ولایت در ابتدای مجلس نهم تشکیل شد و از ابتدا خود را از اصولگرایان مجلس جدا کرد.

نماینده مردم قم با بیان اینکه این فراکسیون ادعای اصولگرایی داشت، گفت: بسیاری از افرادی که در جلسات این فراکسیون حضور داشتند، از اصلاح طلبان هستند. به عنوان مثال آقای تاج‌گردون (نماینده اصلاح طلب مجلس) در انتخابات داخلی فراکسیون رهروان برای نایب رئیسی مجلس در برابر آقای باهنر رای قابل توجهی کسب کرد که نشان دهنده این موضوع است که اعضای فراکسیون رهروان، اصولگرا نیستند وگرنه آقای باهنر باید رای بیشتری کسب می کرد.

وی ادامه داد: فراکسیون رهروان به ریاست آقای جلالی و فراکسیون اصولگرایان به ریاست آقای حداد در ابتدای مجلس نهم تشکیل شد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهارداشت: اعضای فراکسیون رهروان از ابتدا نیز اعتقادی به اصولگرایی نداشتند و برای موضوعی خاص این فراکسیون شکل گرفت.

وی ادامه  داد: برخی اعضای این فراکسیون با دولت قبل بسیار هماهنگ بودند. همین افراد امروز با دولت اعتدال بسیار همراه شده اند.

وی با تاکید بر لزوم شفاف بودن خط و خطوط سیاسی نمایندگان مجلس گفت: دوران دودوزه بازی گذشته است. معنا ندارد که نمایندگان مواضع دونبش داشته باشند.

امیرآبادی اظهار داشت: برخی در سیاست مواضع دونبش دارند که این افراد معمولاً مورد اقبال مردم قرار نمی گیرند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس جدایی این افراد باری به هر جهت را به نفع جریان اصولگرایی خواند و گفت: این افراد با اقدامات خود به پایگاه اصولگرایی در میان مردم ضربه می زدند. بنابراین جدایی آنها از اصولگرایان به نفع این جریان است. زیرا افرادی که به دنبال زد و بند باشند، در هر جریانی که حضور داشته باشند، به آن جریان ضربه می زنند.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان