کد خبر: 297133
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، حمید لطف اللهیان شامگاه دوشنبه در جلسه شورای شهر اردبیل با بیان اینکه زندانیان جرایم غیر عمد در واقع مرتکب جرم نشده و تحت شرایط خاصی دچار مشکل شده اند، تصریح کرد: این وظیفه خیرین و نهادهای فرهنگی است که زمینه حمایت از این گروه از زندانیان را تسهیل کنند.

وی افزود: با هدف حمایت از زندانیان جرایم غیر عمد که با مبالغ خرد زندانی شده اند، شهرداری اردبیل مبلغ ۱۲۷ میلیون ریال مساعدت مالی می کند تا سه زندانی به آغوش خانواده باز گردند.

شهردار اردبیل با اذعان به اینکه با آزاد سازی این سه زندانی در واقع سرپرست سه خانوار آزاد می شود، اضافه کرد: شهرداری اردبیل به دنبال ترویج رفتارهای انسان دوستانه در سطح شهر است.

لطف اللهیان با تاکید به اینکه اردبیل به عنوان شهر مهربانی ها انتخاب شده است، ادامه داد: با انجام برنامه ها و اقدامات متعدد به دنبال تلطیف روابط انسانی و بهبود آن در سطح شهر هستیم.

وی با اشاره به محدودیت های مالی شهرداری خواستار مشارکت شهروندان در برنامه های فرهنگی شهرداری شد و افزود: در صورتی شهرنشین به شهروند تبدیل خواهد شد که توسعه فرهنگی اجتماعی شهر اتفاق بیفتد.

شهردار اردبیل با تاکید به نقش رسانه ها در ترویج ضرورت های فرهنگی و اجتماعی شهر خواستار مشارکت رسانه ها در انعکاس برنامه های فرهنگی شهرداری شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان