کد خبر: 297095
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، علی ربیعی در آئین نکوداشت محمد کمالی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین معاون اسبق سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی به مصائب یک سازمان اداری نیست، گفت: این سازمانی از خیر جمعی است و افرادی که در این سازمان کار می‌کنند متفاوت با سایر افراد دستگاه‌های دیگر هستند.

وی تاکید کرد: بهزیستی به مصائب سازمان غمخوار است و در واقع این سازمان نمادی از انسانیت انسان‌ها است ضمن اینکه بهزیستی با تلاشش آرامش را به خانواده‌های نیازمند بر می‌گرداند.

وی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های دکتر کمالی در دوران خدمتش تصریح کرد: اخلاق‌مداری و مداومت در کار و همراهی با مددجویان از ویژگی‌های منحصر بفرد دکتر کمالی محسوب می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه با اشاره به توانبخشی مبتنی بر خانواده گفت: این توانبخشی پیشگام توانبخشی مبتنی بر جامعه است و متاسفانه در سال‌های اخیر به دلیل عدم فراهم کردن زیرساختهای لازم نتوانسته‌ایم به توانبخشی مبتنی بر جامعه دست پیدا کنیم.

وی در ادامه به تلاش صورت گرفته و خدمات انجام شده از سوی برخی از افراد بیان داشت: جامعه‌‌ای که به افرادی که در آن خدمت کرده‌اند احترام نگذارد و خدمات آنها را پاس ندارد حتماً در آینده با مشکل روبرو خواهد شد.

ربیعی تصریح کرد: در دوره‌ای فعالیت برخی از افراد در کشور خدماتی ارائه شد و متاسفانه افرادی بدون اینکه ببینند که چه خدمتی توسط آن افراد ارائه شد آنها را حذف کردند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: آدم‌هایی که برای جامعه خدمت می‌کنند باید مورد حمایت و تقدیر قرار بگیرند و اقدام اخیر سازمان بهزیستی و تقدیر از اساتید و پیشکسوتان گام موثری در این راستا است.

وی ادامه داد: بسیاری از بزرگان ما در جامعه وجود دارند که خدمات موثری را ارائه نمودند که در برهه‌ای از تاریخ می‌خواهند اسم آنها را پاک کنند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان