یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 296922
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، كانون انديشه جوان در نظر دارد با همكاري انجمن اسلامي دانشگاه الزهرا(س)، اولین نشست از سلسله نشست‌ های انديشه اي را با موضوع «زن حقيقي» در دانشگاه الزهرا(س) برگزار كند.  

«فمينيسم ايراني» عنوان اولين نشست از سلسله نشست ‌هاي «زن حقيقي» است كه در آن با حضور محسن بدره و حجت الاسلام و المسلمين محمدرضا كدخدايي، به فمينيسم در ايران و جريان‌ هاي فمينيستي ‌اي كه در ايران شكل گرفته است و گفتمان‌ هاي ذيل آن و همچنين فمينيسم اسلامي پرداخته خواهد شد.

هدف از برگزاري اين نشست ‌ها انجام عمليات فكري با رويكرد گفتمان‌ سازي مفهوم زن حقيقي و الزامات و انديشه ‌هاي آن در بين عموم دانشجويان و نيز نقد و بررسي نظرات مطرح در حوزه زن عنوان شده است.

لازم به ذکر است این نشست سه‌شنبه ۲۷ بهمن از ساعت ۱۵ در سالن حورا دانشگاه الزهرا(س) به نشاني: خيابان ده‌ ونك برگزار می ‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۹۷۰۸۴۰ داخلی ۱۱۳ دفتر نشست ‌ها و همايش ‌هاي کانون اندیشه جوان تماس حاصل کنند.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان