کد خبر: 296883
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، جولیانو پیزاپیا شهردار شهر میلان و هیات همراه عصر روز یکشنبه ۲۵ بهمن ماه ضمن دیدار و گفتگو با مجید ملانوروزی مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی و رییس موزه هنرهای معاصر تهران از نمایشگاه «در جستجوی گمشده» مجموعه آثار فریده لاشایی و همچنین آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بازدید کردند.

جولیانو پیزاپیا شهردار میلان در بازدید از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران و همچنین در بازدید از آثار فریده لاشایی در گالری های موزه گفت: از دیدن مجموعه آثار و دوره های مختلف کاری یک هنرمند ایرانی و همچنین بازدید از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بسیار متحیر و تا حد زیادی تحت تاثیر قرار گرفتم، این آثار در برگیرنده زیبایی، هنر و خلاقیت است.

شهردار شهر میلان ایتالیا در ادامه بیان کرد: دیدن این آثار این امکان را فراهم می کند که به آینده نگاهی خاص و درک متفاوتی داشته باشید. از همه مهم تر نگریستن به آینده ضمن فراموش نکردن گذشته باید مورد توجه قرار گیرد و در بین کشورهای گوناگون باید تبادل فرهنگی برقرار شود و این تبادل فرهنگی موجب نزدیک تر شدن کشورها و فرهنگ ها به یکدیگر می شود.

شهردار میلان در پایان عنوان کرد: من از رییس و مجموعه موزه هنرهای معاصر تهران تشکر می کنم که این امکان را فراهم کرد تا من بتوانم از آثار هنرمندان ایرانی و خارجی که مجموعه بی نظیری است بازدید داشته باشم.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان