یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 296859
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، به مناسبت بیستمین سالگرد انتشار خردنامه صدرا، بنیاد حکمت اسلامی صدرا ویژه‌نامه‌ ای را طراحی و منتشر کرد.

در این ویژه‌نامه در قالب یادداشت و مصاحبه، دیدگاه بزرگان حوزه فلسفه کشور درباره عملکرد بیست ساله خردنامه صدرا و همچنین گزارشی از فعالیت مجله همراه با نمایه موضوعی مقالات منتشر شده در ۸۰ شماره از خردنامه صدرا در آن گردآوری شده است.

در این نوشتار آثار و گفتارهایی از آیت الله سیدمحمد خامنه ای، رضا داوری اردکانی، غلامرضا اعوانی، آیت الله سید مصطفی محقق داماد، غلامحسین ابراهیمی دینانی، کریم مجتهدی، حجت الاسلام خسروپناه، حمیدرضا آیت اللهی، حسین کلباسی اشتری، قاسم پورحسن، رضا ماحوزی و نواب مقربی به چشم می خورد.

خردنامه صدرا فعالیت خود را از تابستان سال ۷۴ آغاز کرده و نخستین مجله تخصصی فلسفی کشور به شمار می رود. تاکنون از این مجله، هفت شماره با درجه علمی ‌‌تخصصی، ۳۷ شماره با درجه علمی ـ ترویجی و ۳۷ شماره با درجه علمی ـ پژوهشی منتشر شده است.

علاقه مندان برای دریافت فایل pdf این ویژه‌نامه می توانند به نشانی الکترونیکی http://www.mullasadra.org مراجعه کنند.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان