یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 296803
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، حجت الاسلام علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز دوشنبه در نشست خبری در پاسخ به سوال عصر اهواز مبنی بر اینکه سپاه چه سیاستی را در اعزام نیرو به سوریه دنبال می کند و آیا افراد غیر پاسدار هم توسط سپاه به مناطق عملیاتی سوریه اعزام می شود یا خیر اظهار کرد: صحنه نبرد در سوریه با جنگ تحمیلی عراق علیه ایران کاملا متفاوت است. در سوریه جنگ شهری و چریکی وجود دارد و شرایط آن کاملا با جنگ های دیگری که در مرزها اتفاق می افتد متفاوت است.

وی افزود: در صحنه سوریه نیروهایی از خود این کشور هستند که در زمینه های جنگ شهری و چریکی آموزش دیدند و ورزیده شده اند و ما فقط در نقش مستشاری حضور داریم.

نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: ما از اعزام نیرو به سوریه به صورت متفرقه به شدت پرهیز می کنیم و نباید افراد متفرقه به سوریه اعزام بشوند و در این زمینه به فرماندهان سپاه فشار بیاورند زیرا نیروها در یک حد محدودی تحت عنوان مستشاری آن هم با مهارت های لازم به سوریه اعزام می شوند تا بتوانند مفید واقع شوند بنابراین در اعزام به مناطق تحت درگیری در سوریه محدودیت های زیادی قائل هستیم.

حجت الاسلام سعیدی با بیان اینکه استقبال عجیب و غریبی برای اعزام به سوریه در داخل کشور وجود دارد، گفت: یکی از مراجعاتی که به بنده می شود همین مسئله است. تاکنون روحانیون و غیر روحانیون مراجعات زیادی به من داشتند و درخواست های شدیدی کردند و گاهی التماس و گریه می کردند که چرا ما را به سوریه اعزام نمی کنند.

وی در پایان تاکید کرد: اعزام نیروهای مستشاری در سوریه باید در یک چارچوب تعریف شده ای باشد و سپاه بنا ندارد نیروهای انبوه به مناطق تحت درگیری در سوریه اعزام کند.

 

 

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان