کد خبر: 296679
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز ، مصطفی سمالی امروز در گفت‌و‌گو با فارس در رامهرمز اظهار کرد: از 20 کاندیدای تایید‌شده، طی روزهای گذشته یک نفر به نام احمد حمید انصراف داد و یکی دیگر به نام پوران جعفری‌نژاد درخواست انتقال به شهر خمینی‌شهر را داشت.

وی ادامه داد: کاندیدا‌ها باید با آغاز تبلیغات رعایت مسائل تبلیغاتی را بکنند و از چسباندن پوستر بر روی تابلوهای راهنمایی و رانندگی و دیوارهای سطح شهر جدا خودداری کنند.

فرماندار رامهرمز با اشاره به امنیت انتخابات عنوان کرد: با وجود بخش‌های پراکنده شهرستان سعی کردیم از نیروهای کمکی انتظامی استفاده کنیم که به‌زودی حدود 300 نفر نیروی کمکی نظامی وارد شهرستان خواهند شد.

وی افزود: با توجه به اینکه انتخابات در این شهرستان همیشه از یک شور و هیجان خاصی برخوردار بوده است و همان‌طور که مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان داده‌اند که همیشه در صحنه هستند، به امید خداوند حضور خودشان را باز هم در انتخابات نشان خواهند داد.

سمالی در پایان گفت: سفارش من به همه شهروندان رامهرمز این است که با شور و شوق در انتخابات شرکت کنند و با رعایت نظم و قانون که خواسته شهدا و رهبر معظم انقلاب است بتوانیم جامعه‌ای پویا و انتخاباتی سالم و موفق داشته باشیم.

 مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان