کد خبر: 296604
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز : سید خلف موسوی دوشنبه در حاشیه نشست با هیات تجاری 25 نفره عمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تامین فاینانس این پروژه قطار شهری اهواز که حدود50 میلیون دلار و یک هزار و 300 میلیارد ریال می توان گام نخست قطار شهری را بهره برداری کرد.
وی افزود: در صورت تامین این فاینانس گام نخست پروژه قطار شهری از فرودگاه تا مصلا را می توان تا یک سال آینده راه اندازی کرد.
موسوی در ادامه گفت:سرمایه گذاران عمانی در زمینه عمران شهری می توانند در بخش حمل و نقل و ایجاد اماکن تفریحی و ساخت هتل ها و در بحث گردشگری در ایجاد شهربازی و هتل پنج ستاره در خوزستان و اهواز سرمایه گذاری کنند.
شهردار اهواز با ابراز امیدواری اینکه این بازدید و بررسی ها منتج به سرمایه گذاری کلان در بخش مسائل شهری شود، افزود: از هر سرمایه گذار چه خارجی و چه داخلی برای سرمایه گذاری در اهواز استقبال می کنیم و با این مراودات و فرصتی که پس از رفع تحریم ها فراهم شده امیدواریم اهواز شاهد سرمایه گذاری و توسعه بیشتری شود.
وی بزرگترین پروژه های عمرانی اهواز را ساخت هایپرمارکت تجاری و تفریحی و ساخت هتل و مجموعه های مسکونی دانست و گفت: پروژه احداث پارک شهربازی در کنار پارک آبی اهواز نیز در حال اقدام است.
هیات ٢٥ نفره عمانی از یکشنبه شب وارد اهواز شد و در نخستین برنامه خود نشستی با شهردار اهواز داشت و نشست با استاندار و نشست با تجار ایرانی از دیگر برنامه این هیات در روز دوشنبه است.

http://asrahwaz.ir/wp-content/uploads/2016/02/81965090-70524351.jpgمطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان