یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 296587
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

صالح اسکندری عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب عصر اهواز با اشاره به انتشار برخی اسامی نامزدهای اصولگرا در فهرست صدای ملت علی مطهری در فضای مجازی و کانال های تلگرامی گفت: هنوز هیچ مرجع رسمی این فهرست را تایید نکرده و بعید می دانم افراد اصولگرا بپذیرند که در فهرست علی مطهری نامشان در کنار الیاس حضرتی و مصطفی کواکبیان باشد.

وی گفت: روشن است که اصلاح طلبان، دولتی ها و علی مطهری در فینال و یا حتی در هفته تبلیغات به یک فهرست نهایی سه ستونه و موتلف دست پیدا خواهند کرد و با لیست واحد در انتخابات حاضر می شوند.

به گفته این استاد دانشگاه این تاکتیک شبیه رویداد سیاسی است که در سال 92 رخداد که عارف در لحظه آخر به نفع روحانی کنار رفت.
وی افزود: ائتلاف در فینال برای این جریان اجتناب ناپذیر است و اگر حتی تمایل قلبی به این موضوع نداشته باشند ناگزیر بر اثر فشارهای سیاسی ائتلاف می کنند. شبیه اتفاقی که برای عارف رخ داد.

اسکندری با اشاره به تلاش دولتی ها برای گرفتن سهم بیشتر در فهرست نهایی تصریح کرد: برخی خبرها حکایت از آن دارد که در لیست نهایی برای اصلاح طلبان سهمی حدود 7 تا 10 نفر در نظر گرفته شده است. در واقع همانطور که جریان اصلاحات در انتخابات 92 به نفع اعتدال کنار کشید تدبیر شورایی که متشکل از افراد تعیین کننده ای چون کرباسچی، یونسی، مرعشی، ترکان، موسوی لاری، بهزاد نبوی و … است این است که مجدد اصلاح طلبان سهم کنتری در فهرست نهایی داشته باشند.

وی افزود: با این تفاسیر که آنها به خودشان هم رحم نمی کنند، مطمئنا سر اصولگرایانی که در فهرست علی مطهری هستند در لیست نهایی اصلاح طلبان بی کلاه خواهد ماند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: بعید می دانم برخی از این چهره های اصولگرا که نامشان در فهرست مطهری آمده است با این سابقه سیاسی حاضر شوند حیثیت و سرنوشت سیاسی خود را به دست شورایی بسپرند که امثال بهزاد نبوی و کرباسچی در آن تعیین کننده هستند.

وی در پایان ضمن دعوت از کلیه نامزدهای اصوگرا به انصراف به نفع لیست واحد افزود: اصولگرایان اگر یک صدا و همدل در این انتخابات حاضر شوند و اجازه ندهند رقیب عقیم از آنها یارگیری کند مطمئنا در این انتخابات نتایج مطلوب تری به دست خواهند آورد.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان