یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 296454
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۷

عصر اهواز -
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز به نقل از شبکه سومریه نیوز، گنادی گاتیلوف معاون وزیر خارجه روسیه در سخنانی اظهار داشت: در صورتی که بشار اسد رئیس جمهور سوریه از قدرت کناره گیری کند، این کشور به صورت کامل تجزیه خواهد شد. وی در همین راستا افزود: آمریکا این موضوع را به خوبی درک می کند.

معاون وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه بشار اسد در حال حاضر رئیس جمهور قانونی سوریه است، تصریح کرد: آمریکایی ها بارها از ما درخواست هایی کرده اند مبنی بر  اینکه تعیین کنیم چه کسی بر سوریه حکومت کند و ما این قبیل اقدامات را هرگز انجام نخواهیم داد  زیرا این موضوعی است که  فقط خود سوری ها درباره آن تصمیم گیری می کنند.

وی یادآور شد: روسیه حتی در صورت آتش بس در سوریه به حملات خود علیه تروریست های داعش ادامه خواهد داد.

گاتیلوف با بیان اینکه روسیه با گروه های تروریستی مانند داعش، جبهه النصره و گروه های دیگر مرتبط با القاعده می جنگد، افزود: حملات علیه تروریست ها در همه شرایط ادامه خواهد داشت و آتش بس باشد شامل اهتمام کنندگان به شروع گفتگوها باشد نه تروریست ها.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان