کد خبر: 296435
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۹

عصر اهواز -
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

مجید تقی لو روز دوشنبه در گفتگو با عصر اهواز از آماده بودن لیست کاندیداهای اصلاح طلبان در استان زنجان خبر داد و افزود: بنای اصلاح طلبان حضور گسترده در انتخابات است، لیستی برای کل استان تهیه شده که بیست و هفتم آن را اعلام می کنیم.

وی ضمن ابراز تاسف از اینکه چهره های اصلاح طلب رای آور ردصلاحیت شده اند، تصریح کرد:از اصولگرایانی که در صحنه هستند انتظار داریم اگر واقعا معتقد به اصولگرایی هستند به رد صلاحیت اصلاح طلب ها اعتراض کنند.

رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان زنجان با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان با وجود رد صلاحیت های گسترده با صندوق های رای قهر نیستند و به صورت گسترده در صحنه رقابت های انتخاباتی و در پای صندوق های رای حاضر خواهند شد، تصریح کرد: از مردم درخواست می کنیم همه پای صندوق های رای  حاضر شوند، نباید با صندوق های رای قهر کرد.

به گفته تقی لو یکی از کاندیداها ی اصلاح طلبان در شهرستان زنجان و طارم سیدافضل موسوی و در حوزه شهرستان خدابنده آقای رضوی هستند و سایر اسامی متعاقبا اعلام می شود.

وی خاطر نشان کرد: برای تبلیغات انتخابات شورای هماهنگی اصلاح طلبان و خود کاندیداها گردهمایی و سخنرانی هایی را خواهند داشت.

رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان زنجان گفت: اصلاح طلبان استان زنجان برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری از اسماعیل نوری حمایت می کنند.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان