کد خبر: 296280
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، مجله «ایران‌مهر» که به‌صورت دیجیتال منتشر می‌شود فرصتی برای مرور رویدادهای استان‌های مختلف از دریچه نگاه خبرنگاران استانی مهر است، رویدادهایی که در قالب گزارش و یادداشت پیش روی نگاه مخاطبان عصر اهواز قرار می‌گیرد.

در این شماره، «قاب استانی» بهانه و فرصتی برای مرور رویدادهای خبری از جای‌جای ایران اسلامی است، نوشته‌هایی از مهم‌ترین حوادثی که در دی و بهمن‌ماه رخ داد تا وضعیت پروژه‌های اقتصادی استان‌ها، به سوژه‌های اجتماعی و فرهنگی و هنری سر زدیم و احوالی هم از میراث فرهنگی پرسیدیم، خواندن رویدادهای مهم استان‌ها در قالب مطالب تیتروار و کوتاه خالی از لطف نیست.

«ایستاده چون دماوند و الوند، جاری از خزر تا خلیج‌فارس» روایتی از حضور باشکوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن است، همچنین در قاب این شماره رویدادهایی مانند «حضور غول چراغ جادو در اهواز» و ماجرای «خواهر و برادری که خونشان رنگین‌تر از دیگران است» را به تصویر می‌کشیم، از «جوک تخت جمشید و لبخند دختر صربستانی» هم روایتی خواهیم گفت و به سراغ پرونده گروگان‌گیری و قتل خواهیم رفت.

در قاب استانی مهر بعد از به صدا درآوردن آژیر قرمز «تعطیلی یک مدرسه به خاطر آنفلوانزا»، از «لباده‌های رنگی رئیس‌جمهور» رمزگشایی می‌کنیم. ماجراهای «طلای پسر قشمی»، «پسته آمریکایی» و روایتی از «تیراندازی که منجر به برق‌گرفتگی شد» از دیگر تصاویری است که به قاب استانی مهر آویخته می‌شود تا بخشی از فضای این قاب نیز به بازخوانی پرونده آماری مهر از ثبت نامی‌های انتخابات و روند تائید صلاحیت‌ها در هیئت‌های اجرایی اختصاص یابد.

همچنین در این بخش از مجله ایران‌مهر پاسخ «سلام» برف را خواهیم داد و از بارش برف زمستانی در استان‌های مختلف کشور تصاویری را مهمان نگاهِ مخاطبان می‌کنیم، چشیدن دست‌پخت مسئولان از دیگر ویژه‌های این شماره است که بوی آن در ماجرای سِرو سیب‌زمینی‌ها بلند شد.

همچنین این شماره مجله ایران‌مهر ۴۰ گزارش در موضوعات مختلف از ۳۱ استان کشور  را در برمی‌گیرد تا تصویری از دغدغه‌های مهم استانی را پیش روی مخاطب قرار دهد. دغدغه‌هایی که برخی از آن‌ها در روستایی دورافتاده رقم می‌خورد و برخی از آن‌ها در مرکز استان. برخی از آن‌ها فرصت‌ها را به رخ می‌کشد و برخی تهدیدها را به چالش.

قهر مداد با انگشتان تاخورده، تیوبهایی که سلامت را به باد میدهد، کشت ماریجوانا در گلدانهای خانگی، «نفس‌تنگی» پایتخت فرهنگی جهان اسلام، قصه پر غصه عذراها و کربلایی مهتابها، صید گلهای پرندگان مهاجر، چالهای که اماراتیها از خود بر جای گذاشتند و واشکافی پرونده شهر رؤیایی «پدیده» از موضوعات گزارش‌های این شماره مجله ایران‌مهر است.

در بخش تصویر ایران نیز برخی تصاویر خبری مقابل چشمان مخاطبان به نمایش درخواهد آمد تا فرصتی برای مرور آلبومی از رویدادهای دی و بهمن‌ماه باشد.

برای دریافت شماره نهم مجله ایران مهر این جا کلیک کنید.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان