کد خبر: 296261
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، عبدالحسن مقتدایی پیش از ظهر امروز دوشنبه در آئین شصتمین سالگرد تاسیس دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار کرد: به دست اندرکاران این برنامه که این مناسبت را بهانه قرار داده و باعث شدند تا از پیشکسوتان تقدیر شده و افتخارات آفریده شده از گذشته تا به حال پاس داشته شود، تشکر می کنم.

وی افزود: استان خوزستان بر توسعه منطقه تاثیر مثبتی داشته و خدمات دانشگاه شهید چمران نیز به عنوان یک قطب علمی در منطقه در این تأایرگذاری سهیم است.

استاندار خوزستان تصریح کرد: دانشگاه شهید چمران اهواز در توسعه های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، مدیریتی و فرهنگی استان نقش ویژه ای را ایفا کرده است.

مقتدایی با اشاره به اینکه این دانشگاه یکی از مراکز اصلی برای تصمیم سازی و هدایت افراد تصمیم گیرنده است، بیان کرد: دانشگاه شهید چمران در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز نقش بسیار پررنگی داشت.

وی عنوان کرد: تمامی فارغ التحصیلان دانشگاه شهید چمران قابل تحسین هستند و در کنار آن نیز نباید دانشگاه کشاورزی رامین را فراموش کنیم. این دانشگاه نیز همانند دانشگاه چمران فعالیت های علمی قابل توجه و درخشانی را انجام داده اند.

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز نیز در این آئین گفت: تلاش های علمی این دانشگاه را نمی توان در توسعه علمی منطقه جنوب غرب کشور نادیده گرفته و یا آن را بی تأثیر دانست.

غلامحسین خواجه ادامه داد: میهن ایران اسلامی همواره کانون دانش دوستی و خردورزی بوده و همواره در بخش های علمی جهانی ایرانیان نقش بی بدیلی را در خردورزی های علمی داشته است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان