کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 296228
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

وحید شمسایی در گفتگو با عصر اهواز، درباره عملکرد تیم ملی فوتسال ایران در مرحله گروهی جام ملتهای آسیا با بیان مطلب فوق اظهار کرد: تیم ملی خیلی خوب مسابقات را شروع کرد و در این مرحله آمار فوق العاده‌ای داشت. هرچند سه تیم اردن، چین و عراق برای ما حریف تدارکاتی بودند تا ما را به اهدافمان برسانند. به نظرم کادر فنی هم خوب کار کرده و دستش را برای حریفان رو نکرده است.

وی افزود: تیم ملی طبق برنامه کادر فنی زیاد تغییر تاکتیک می‌دهد تا برنامه‌هایش رو نشود. ضمن اینکه پِرس ایران روی حریفانش وحشتناک بوده است و اجازه نداده بازیکنان تیم‌های مقابل سرشان را بالا بیاورند!

کاپیتان پیشین تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: ما در مرحله بعدی مقابل قرقیزستان هم مشکلی نداریم. به نظرم بازی اصلی از نیمه نهایی شروع می‌شود. هر بازی در جام ملتهای آسیا شرایط خاص خودش را دارد. البته بازیکنان ایران دنبال بازی با تیم‌های بزرگ هستند و این را در ۹ بازی تدارکاتی قبل از شروع جام ملتها نشان دادند.

وی در خصوص اینکه گفته بود به خاطر حرف و حدیثها می‌ترسد برای گرفتن جایزه‌اش به تاشکند ازبکستان سفر کند، گفت: روز اول مسابقات جام ملتها به اهدای جوایز اختصاص داشت که من نرفتم. حالا تا فینال زمان زیادی باقی مانده است. واقعیت این است که دوست دارم از تیم ملی کشورم حمایت کنم و نمی‌خواهم آرامش آن به هم بخورد.

شمسایی در ادامه در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیتش برای سال آینده و مذاکره با باشگاه تاسیسات دریایی تاکید کرد: من با آقای حلاجی مدیرعامل باشگاه صحبت کردم ولی تا چیزی روی کاغذ نوشته نشود، حرف زدن اهمیتی ندارد. من فعلا بازیکن – مربی آزاد هستم.

وی در خصوص اینکه آیا شرط خاصی برای تاسیسات گذاشته است، گفت: ما هنوز سر جزئیات صحبت نکرده‌ایم. صحبت‌های اولیه انجام شده است. یکی، دو تیم دیگر هم با من صحبت کرده‌اند و برای همین فعلا چیزی مشخص نیست.

سرمربی فصل گذشته تاسیسات درباره وضعیت بهبودی پایش یادآور شد: چند روزی است که فیزیوتراپی را شروع کرده‌ام و هر روز وزنه می‌زنم. فکر می‌کنم با این شرایط یک هفته دیگر بتوانم دویدن را شروع کنم.

شمسایی همچنین در خصوص لغو کلاسهای مربیگری سطح سه آسیا که قرار بود اسفندماه در ایران برگزار شود، گفت: امیدوارم این کلاس زودتر برگزار شود چرا که برگزاری آن کمک می‌کند تا مربیان از نظر دانش به روز شوند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان