یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 296185
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز به نقل از روسیا الیوم، شورای ریاست جمهوری لیبی در کنفرانسی مطبوعاتی در شهر صخیرات مراکش ترکیب کابینه جدید دولت وحدت ملی لیبی را اعلام کرد.

کابینه جدید دولت وحدت ملی لیبی متشکل از ۱۸ وزیر است و باید به منظور کسب رای اعتماد به پارلمان این کشور معرفی شود. کابینه قبلی دولت وحدت ملی لیبی متشکل از ۳۲ وزیر بود که پارلمان لیبی به دلیل تعداد زیاد اعضای این دولت به آن رای اعتماد نداد.

«فتحی المجبری» سخنگوی شورای ریاست جمهوری لیبی ضمن درخواست از پارلمان لیبی برای رای اعتماد به کابینه جدید دولت وحدت ملی این کشور، تکمیل تلاش ها در این خصوص و حمایت از دولت وحدت ملی لیبی را خواستار شد.

المجبری تصریح کرد که شورای ریاست جمهوری لیبی به ایده توافق ملی در این شورا اهتمام داشته و تمام طرف ها در این راستا امتیازاتی را واگذار کرده اند.

پیش از این «مارتین کوبلر» نماینده سازمان ملل در امور لیبی نیز به منظور شرکت در نشست شورای ریاست جمهوری لیبی برای تصویب اسامی فهرست دولت جدید این کشور وارد صخیرات مراکش شده بود.

لازم به ذکر است که پارلمان لیبی ۲۵ ژانویه گذشته به کابینه پیشنهادی از سوی «فایز السراج» که بر اساس توافقنامه صخیرات برای تشکیل دولت وحدت ملی ۳۲ وزیر را برای اخذ رای اعتماد به مجلس معرفی کرده بود رای اعتماد نداد. نمایندگان لیبی به فایز السراج مهلت دادند دولت جدیدی با پست های وزارتی کمتر تشکیل دهد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان