یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 296157
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۱:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، علی قربانی پس از پیروزی یک بر صفر نفت برابر استقلال در رابطه با این بازی گفت:  ما خیلی خوب این بازی را شروع کردیم و از استقلال  پیش افتادیم اما در نیمه دوم استقلال فشار زیادی روی دروازه ما آورد.

وی در رابطه با اینکه در این بازی وی جایگزین ارسلان مطهری در ترکیب نفت شده بود، افزود: در چند بازی اخیر به غیر از بازی با ملوان بازیکن ثابت بودم و در چند بازی هم همراه ارسلان در ترکیب حضور داشتیم.

مهاجم تیم فوتبال نفت در رابطه با موقعیت گلی هم که در این بازی هدر داد، تصریح کرد: خیلی خوب آن ضربه را زدم اما متاسفانه ضربه سرم با اختلاف کم به بیرون رفت.

وی در رابطه با مشکلات تیم نفت تهران نیز گفت: در این خصوص من صحبت نکنم بهتر است و نظری در رابطه با مشکلات مالی ندارم.برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان