کد خبر: 296138
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

کاپیتان تیم فوتسال دختران دانشگاه شهید چمران در گفتگو با عصر اهواز اظهار کرد: برای انجام مسابقات منطقه ای سراسر کشور که با حضور ۱۱ تیم به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار می شود به این شهر سفر کردیم.

زینب سلمان زاده افزود: بازی اولمان در برابر یاسوج بود که چهار بر صفر پیروز شدیم. بازی بعدی را با تیم میزبان یعنی شیراز به تساوی یک بر یک رسیدیم.

سلمان زاده ادامه داد: بازی سوم را با تیمی از جهرم انجام دادیم که آن را هفت بر صفر بردیم. همچنین تیم ملاثانی را ۱۰ بر یک شکست دادیم. بازی آخرمان نیز در برابر تیم بوشهر بود که موفق شدیم هشت بر صفر پیروز میدان شویم و جام قهرمانی را ببریم.

 

وی توضیح داد: تیم دانشگاه شهید چمران با ۳۰ گل زده و دو گل خورده به عنوان بهترین خط حمله و بهترین خط دفاع این مسابقات انتخاب شد. همچنین به عنوان تیم اول منطقه پنج به المپیاد کشوری فوتسال که سال ۹۵ برگزار می شود صعود کردیم.

سلمان زاده توضیح داد: فائزه سعیدی، نیلوفر جعفری، زهره شهپری، کیمیا صلاحی، سیما رزاقی، معصومه رمضانی پورمقدم، سمانه احمدی سعید، پریوش خلیلی، نیلوفر جعفری گندمانی، میترا چنگلوایی، معصومه محمدی تبار و شکیبا خسروی دهدزی از اعضای تیم فوتسال دختران دانشگاه شهید چمران اهواز هستند که ما را در این مسابقات همراهی می کنند.

کاپیتان تیم فوتسال دختران دانشگاه شهید چمران گفت: مربیگری تیم را فرزانه ظریف بر عهده داشت که واقعا برای تیم زحمات زیادی کشید.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان