یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 296000
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، بخش کتاب عصر اهواز برای معرفی عناوین جدید بازار نشر کشور، به تازگی راه اندازی شده و در دسترس مخاطبان قرار دارد.

راه اندازی این بخش به منظور معرفی عناوین جدید بازار کتاب در حوزه های مختلف از جمله حوزه های ادبی چون شعر و داستان، اقتصاد، علوم انسانی و اجتماعی، سیاسی و … انجام شده است.

به این ترتیب، با همکاری ناشران کشور، کتاب های تازه چاپ شده و راه یافته به بازار نشر و کتابفروشی ها در این بخش از عصر اهواز معرفی می شوند.

فرهنگ، دین، تاریخ و تمدن، فلسفه و منطق، علوم اجتماعی، دانش و فناوری، ورزش و سلامت، اقتصاد، سیاست، ادبیات و کودک و نوجون، بخش های مختلف بخش کتاب عصر اهواز هستند که کتاب های معرفی شده، به تفکیک موضوع شان در این گروه ها طبقه بندی می شوند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان