کد خبر: 295989
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۵

عصر اهواز - ناصر سودانی گفت:این قراردادها باید زیر نظر مجلس صورت بگیرد اگر این اتفاق نیفتد خروجی این قراردادها به مصلحت کشور نخواهد بود چرا به خارجی ها در برخی بندها اجازه نقض حاکمیت ملی را داده است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان
عصر اهواز – ناصر سودانی نماینده مردم اهواز و عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفتگو با رهیاب با انتقاد از قراردادهای جدید نفتی اظهار داشت:با اینکه منابع داخلی ما برای توسعه میدان نفت و گاز محدود است اما می شود با مدیریت و دقت کافی در تنظیم قراردهای نفتی، منافع ملی را حفظ کنیم.
وی ادامه داد:تنظیم قرارداد نفتی باید به گونه ای باشد که حاکمیت ملی نقض نشود تنظیم این قراردادهای دارای ابهاماتی است.
http://asrahwaz.ir/wp-content/uploads/2016/02/IMG21455812.jpg
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:در تنظیم قراردادهای جدید نفتی یک عجله و شتابزدگی صورت گرفته است ترس این را داریم که این بار از آن سوی بام بیفتیم.
وی اضافه کرد:این قراردادها باید زیر نظر مجلس صورت بگیرد اگر این اتفاق نیفتد خروجی این قراردادها به مصلحت کشور نخواهد بود چرا به خارجی ها در برخی بندها اجازه نقض حاکمیت ملی را داده است.
سودانی تاکید کرد:در کمیسیون انرژی مجلس به تنظیم قراردادهای نفتی ایراداتی گرفته شده است فقط خود بنده 8 اشکال بر این قراردادها گرفته ام.
وی افزود:اقای حسینی مسئول تنظیم این شیوه از قراردادها پاسخ هایی داده اند اما جواب های وی ما را قانع نکرد و قرار است تا نشست های دیگر برگزار شود.


منبع: رهیاب
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان