کد خبر: 295875
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

محمد کرمی با بیان مطلب فوق به عصر اهواز گفت: برگزاری رقابتهای لیگ با هدف تقویت تیم ملی صورت می گیرد. برای برگزاری منظم این رقابتها و همچنین کمک به کادر فنی تیم ملی چند جلسه با مربیان تیم ملی داشته و هماهنگی لازم صورت گرفته است. 

وی افزود: کسب موفقیت تیم ملی در میادین پیش رو بخصوص بازی های المپیک آرزوی خانواده بزرگ تکواندوست همه ما باید کمک کنیم کادر فنی برنامه های آماده سازی ، اردوها و تورنمنت ها را به بهترین شکل اجرا کند.

رئیس سازمان لیگ ادامه داد: طبق برنامه قبلی هفته های ششم و هفتم را ششم اسفندماه برگزار می کنیم و به دلیل حضور دو تکواندوکار دانشگاه آزاد در ترکیب تیم ملی در مسابقات فجیره، بازی‌های این تیم برگزار نخواهد شد.

کرمی ادامه داد: به دلیل تاثیر زیاد دو بازی معوقه دانشگاه آزاد در سرنوشت تیم های دیگر، مجبور به برگزاری بازی‌های معوقه قبل از هفته پایانی یعنی بیستم اسفندماه هستیم. از سوی دیگر رقابتهای انتخابی تیم ملی ۱۱ تا ۱۳ اسفند ماه برگزار می شود که بواسطه نزدیکی با هفته پایانی تصمیم داریم ۲۰ اسفندماه بازی‌های معوقه و ۲۵ اسفندماه دیدارهای هفته پایانی و مراسم اختتامیه را برگزار کنیم. 

رئیس سازمان لیگ در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ترافیک مسابقات مختلف که برای هر بخش اهمیت خاصی دارد باعث شد تا در چند مورد شاهد تغییر برنامه لیگ باشیم. البته طبق قانون، دانشگاه آزاد به دلیل همراهی دو تکواندوکار خود با تیم ملی باید درخواست تعویق بازی‌های خود را به سازمان لیگ ارائه دهد.

وی در پایان گفت: سازمان لیگ در تلاش است پس از هماهنگی با کادر فنی تیم ملی و مسئولان سازمان تیم های ملی برنامه لیگ را به نحوی طراحی و اجرا کند که نه تنها ملی پوشان که تیم های شرکت کننده حضوری موثر و موفقی در مسابقات داشته باشند. برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان