کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 295756
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، علی کفاشیان بعد از نشست با کارلوس کی روش در جمع خبرنگاران گفت: ایشان حق دارد درباره مسایل پیش آمده و آینده تیم ملی فوتبال نگران باشد. کی روش امکانات می خواهد و می گوید بعد از ماه فروردین من باید امکاناتی را برای آماده سازی تیم ملی داشته باشم. اگر فدراسیون توانست این امکانات را تامین کند من می مانم ولی اگر این امکانات مهیا نشود من از می روم که حرف او  منطقی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون می تواند خواسته های کی روش را بر آورده سازد، گفت: باید رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شود و باید دید رئیس بعدی چه کسی است و این خواسته ها را انجام دهد.

کفاشیان در خصوص اینکه آیا با استعفای کی روش موافقت خواهید کرد، گفت: خیر، فعلا که ایشان هست و باید کا را به پیش ببرد. من اعتقاد دارم که حرف کی روش منطقی است. ما باید بتوانیم برای  آماده‌سازی تیم ملی جهت حضور در جام جهانی امکانات لازم را فراهم کنیم. اگر قرار است حمایت صورت نگیرد مدام باید دست و پا بزنیم و این بحث ها را داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه چرا کی روش روز یازدهم اردیبهشت ماه را برای استعفا انتخاب کرده است، گفت: ظاهرا آن روز، روز کارگر هست و باید از خودش بپرسید چرا این روز را انتخاب کرده است نه از من.

وی اضافه کرد: شاید کی‌روش در آن روز می خواهد یک رئیس قوی در فدراسیون انتخاب شود که نخندد و پول خوب بیاورد و حمایت کند. با این و ضعیت ماندن ایشان معلوم نیست.

کفاشیان درباره اینکه کی روش گفته بود از طرف شما تماسی برای حضور در جلسه با اینفانتینو گرفته نشده و یک بازاریاب به وی زنگ زده است، خاطرنشان کرد: ما یک نفر را هماهنگ کردیم که به مترجم کی روش بگوید به جلسه بیاید ولی ایشان نیامد. بازاریاب نبود. خود اینفانتینو هم می خواست کی روش حضور داشته باشد ولی نخواست و نیامد.

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات پیروانی هم بیان کرد: من برخوردی با ایشان نداشتم و اینطور که عنوان شده صحبت نکردم.برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان