کد خبر: 295580
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، حسن شاهوار پور پیش از ظهر امروز شنبه در همایش سران، معتمدان و بزرگان اقوام عشایر کشور در محل اردوگاه میثاق آبادان، جلوگیری از وقوع فتنه را دلیل اصلی برپایی این همایش نام برد.

وی افزود: عشایر با داشتن ویژگی هایی همچون خودکفایی، شجاعت، صبر و استقامت در دشواری ها نماد عینی تحقق اقتصاد مقاومتی هستند.

سردار شاهوارپور با بیان اینکه عشایر همواره در پاسداری از مرزها یاری رسان نظام اسلامی بوده اند، اظهار کرد: عشایر نه تنها در حوزه تامین امنیت کشور بلکه در زمینه تامین نیازهای جامعه نیز بسیار اثر بخش بوده و هستند.

وی بر برنامه ریزی در جهت رفع مشکلات این قشر بدون ادعا در تامین امنیت و نیازهای جامعه تاکید کرد.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان، نقش عشایر در عرصه های مختلف را موثر و تعیین کننده خواند و تصریح کرد: عشایر غیور کشورمان با حضور حماسی و پرشور خود در انتخابات مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی در هفتم اسفندماه امسال در حقیقت آینده کشور خود را رقم می زنند.

به گزارش عصر اهواز، همایش دو روزه سران، معتمدان و بزرگان اقوام عشایر کشور با حضور ۴۰۰ نفر از سراسر کشور در محل اردوگاه میثاق آبادان در حال برگزاری است. بر اساس برنامه ریزهای انجام شده قرار است تا سرتیپ پاسدار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان نیز شامگاه امروز در همایش مذکور سخنرانی کند.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان