کد خبر: 295518
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، سومین روز از برگزاری سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر در حالی روز جمعه ۲۳ بهمن ماه برگزار شد که تعدادی از مدیران از جمله سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در برخی از برنامه ها حضور پیدا کردند.

حسین جابری انصاری سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان از جمله مردان سیاسی بود که با در دست داشتن بلیت خریداری شده سامانه های فروش بلیت جشنواره به تماشای کنسرت گروه «وزیری» به سرپرستی کیوان ساکت و خوانندگی سالار عقیلی نشست. وی مانند یکی از مخاطبان به صورت غیررسمی همراه با خانواده اش به تماشای این کنسرت نشست.

دوربین های صدا و سیما و پلاتوهای بی موقع

یکی از موارد عجیب و غریبی که غیر از تصویربرداری مستمر تماشاگران با تلفن همراه در کنسرت شب گذشته سالار عقیلی و کیوان ساکت دیده شد حضور بی موقع خبرنگار صدا و سیما در تالار اجرا و اجرای پلاتوی گزارش با نور زیاد دوربین فلیمبرداری و صدای بلند وی هنگام برگزاری کنسرت بود که این اقدام باعث واکنش تعدادی از تماشاگران و اعتراض آنها شد. اما با وجود تایید فیلمبردار نسبت به این اشتباه انجام گرفته اما خبرنگار صدا و سیما اصرار داشت با وجود به هم ریختن تمرکز تماشاگران گزارش در حین اجرای زنده تهیه شود.

خوش آمدگویی به تماشاگران با صدای دوبلور پیشکسوت

اولین آنونس صوتی سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر سرانجام در کنسرت پایانی روز سوم جشنواره با صدای ابوالحسن تهامی دوبلور پیشکسوت رونمایی شد.

در این قطعه صوتی کوتاه که به مناسبت برگزاری این دوره از جشنواره توسط تیم تبلیغاتی جشنواره تولید شده گوینده به تماشاگران شرکت کننده در برنامه خوش آمد می گوید.

 همکاری کارکنان تالارهای وحدت و رودکی با خبرنگاران

کارکنان روابط عمومی، حراست و راهنمایان فرهنگی تالار وحدت هم طی روزهای برگزار شده جشنواره  به ویژه در کنسرت گروه های «وزیری» و «خورشید» همکاری مساعدی با خبرنگاران و عکاسان داشتند این در حالی است که تالار رودکی نیز یکی از منظم ترین تالارهای میزبان جشنواره از ابتدای برگزاری جشنواره تا پایان روز سوم بود.

کنسرت سالار عقیلی رکوردار پرعکاس ترین کنسرت جشنواره

بیش از ۳۰ عکاس از رسانه ها و مجموعه های تصویری جمعه شب برای پوشش تصویری کنسرت کیوان ساکت و سالار عقیلی در تالار وحدت حضور پیدا کرده بودند به طوری که گوشه های راست و چپ بالکن اول تالار مملو از عکاسان بود.

تذکر خشمگینانه تماشاگر به عکاس

هنگام اجرای بخش از کنسرت «تریو ایروان» از کشور ارمنستان زمانی که یکی از عکاسان با دوربین خود مشغول عکاسی از کنسرت بود به یکباره یکی از تماشاگران با حالتی بسیار خشمگینانه که ثانیه هایی از برنامه را نیز تحت تاثیر قرار داد به سمت عکاس رفت و از وی خواست تا دیگر عکاسی نکند.

شدت خشم و عصبانیت تماشاگر یاد شده که در ردیف اول تالار رودکی نشسته بود به حدی بود که آقای عکاس ثانیه های را بهت زده به این مخاطب نگاه می کرد که در نهایت با درخواست راهنمای تالار محل را ترک کرد.

مهمانان روز سوم جشنواره سی و یکم

لوریس چکناوریان، میلاد کیایی، شهرام گیل آبادی، فرزاد طالبی، زیدالله طلوعی، میلاد عمرانلو، رازمیک اوحانیان، علی پویان از جمله افرادی بودند که به تماشای کنسرت های مختلف روز سوم جشنواره در تالارهای رودکی و وحدت نشستند.



منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان