کد خبر: 295509
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سیدمحمد ناظم الشریعه بعد از پیروزی تیم ملی فوتسال ایران برابر چین گفت: بازی بسیار خوبی به نمایش درآمد. برای هر دقیقه از این بازی برنامه داشتیم و سعی کردیم تا از تمام نفرات خود استفاده کنیم. آخرین شانس چین برای بقاء در مسابقات بود و بازی سختی بود اما بازیکنان ما با سازماندهی مناسب به خوبی از عهده آن برآمدند.

وی افزود: تیم با قابلیت و توانمندی بالایی در اختیار داریم که می‌توان برای هر بازی سیستم مختص به آن را با همین نفرات پیاده کرد. خدا را شکر می‌کنم که یک روز به یادماندنی دیگر برای مردم عزیزمان به جا گذاشتیم و بازیکنان ما برابر چین یک فوتسال غیرتی، خوب، با برنامه را پشت‌سر گذاشتند.

ناظم‌الشریعه تصریح کرد: انشاالله با دعای خیر مردم این پیروزی‌ها ادامه داشته باشد چراکه با دعای مردم و حمایتی که از جانب آنها و همچنین فدراسیون می‌شود ما می‌توانیم نتایج خیلی بهتری هم کسب کنیم.

سرمربی تیم‌ملی فوتسال با اشاره به بازی فردای تیم‌ملی با عراق خاطرنشان کرد: این بازی نسبت به دو بازی قبل ما سخت‌تر است چون عراق از بازیکنان ایرانی در لیگ فوتسالش استفاده کرده و به نوع فوتسال بازی کردن ما آشنا است اما ما قبلا هم گفته‌ایم که فقط برای کسب جام به تاشکند آمده‌ایم و توجهی نداریم که صعودمان مسجل شده است بنابراین فقط به اجرای تاکتیک‌های جدیدتر فکر می‌کنیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان