کد خبر: 295472
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

سیما لیموچی در گفتگو با عصر اهواز با تاکید بر اینکه بانوان ملی پوش تنیس روی میز در اردوی آماده سازی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان به سر می برند، اظهارداشت: حدود یک ماه و نیم پیش یک مرحله اردو در اصفهان داشتیم و در حال حاضر پیگیر تمرینات در تهران هستیم. این تمرینات به طور مستمر تا زمان اعزام به محل برگزاری مسابقات در مالزی ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: در اصفهان همراه با سه بازیکن کره ای تمرینات مان را پیگیری کردیم. در تهران هم این بازیکنان به عنوان حریفی تمرینی درکنار ملی پوشان هستند. 

لیموچی با اشاره به اینکه ندا شهسواری، محجوبه عمرانی، مریم صامت و غزاله ملاطلب بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی تنیس روی میز بانوان هستند، خاطرنشان کرد: خوشبخانه این بازیکنان در شرایط آمادگی به سر می برند و از سطح کیفی خوبی برای حضور در مسابقات جهانی برخوردار هستند. این رقابت ها امسال در بخش تیمی برگزار می شود با این حال نتیجه گیری در آن برای مان اهمیت زیادی دارد. 

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان با یادآوری اینکه حدود یک ماه بعد از رقابت های جهانی، مسابقات کسب سهمیه المپیک در هنگ کنگ برگزار می شود، تصریح کرد: مسابقات  جهانی به جای خود مهم است اما این رقابت ها تدارکاتی برای مسابقات کسب سهمیه هم به حساب می آید. به هر حال اینکه تنیس روی میز بانوان ایران بتواند دوباره صاحب سهمیه المپیک شود، اهمیت زیادی دارد. البته امید زیادی داریم که به این مهم دست یابیم اما به هر حال برای رسیدن به آن باید بهترین تدارکات را داشته باشیم. 

لیموچی خاطرنشان کرد: پس از بازگشت از مسابقات جهانی بلافاصله تمرینات ملی پوشان برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه المپیک آغاز می شود. این رقابت ها اواخر فروردین ماه برکزار می شود و به همین دلیل در نوروز هم تمرین خواهیم داشت. 

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز با یادآوری اینکه النا تیتارنکو به عنوان نفر چهارم این تیم برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک انتخاب شده است، گفت: اگرچه اردوی فعلی تیم ملی برای مسابقات جهانی است اما به فدراسیون پیشنهاد داده شده از فردا این بازیکن هم به اردوی تیم ملی اضافه شود.

به گزارش مهر، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان ۹ تا ۱۶ اسفندماه در مالزی برگزار خواهد شد. رقابت های کسب سهمیه المپیک هم ۲۵ تا ۲۹ فروردین ماه در هنگ کنگ برگزار خواهد شد. 

 برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان