کد خبر: 295419
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، ایگور استیماچ عصر امروز پس از شکست تیمش مقابل سایپای البرز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به دلایل این شکست و عملکرد تیمش در بازی امروز اظهار داشت: سپاهان در دقایق پایانی مسابقه عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشت و بازیکنان ما بعد از دریافت گل دوم، تمرکز لازم را نداشتند و به همین دلیل، کار تیم ما دشوار شد، هرچند که ما می‌توانیم تیم را دوباره به دوران خوب خود بازگردانیم.

وی درباره پیش‌بینی مجید جلالی از افت سپاهان در نیمه دوم افزود: اگر توپ‌های ما در نیمه دوم گل می‌شد، می‌توانستیم ۷ گل به ثمر برسانیم اما متأسفانه ما در این مسابقه گلزنی نکردیم و سایپا با خوش‌شانسی گلزنی کرد. من نمی‌توانم خودم وارد زمین شوم و گل بزنم.

سرمربی سپاهان درباره غیبت هادی عقیلی در این مسابقه تصریح کرد: درباره عقیلی به زودی بیانیه‌ای منتشر می‌شود اما شفاف اعلام می‌کنم که هیچ بازیکنی نمی‌تواند خود را بالاتر از باشگاه بداند. من حق اخراج عقیلی را ندارم اما حق دارم که تیم درون زمین را خودم انتخاب کنم.

وی با بیان اینکه امسال همه مسابقات برای تیم‌های مختلف دشوار است، تصریح کرد: به هر حال ما از بازیکنان بسیار خوبی بهره می‌بریم و بازیکنانی نظیر خلعتبری و شیمبا، از مهاجمان خوب ما به شمار می‌روند اما با توجه به شکست امروز، باید کاری کنیم که در بازی‌های آینده، با روحیه بهتر، دوباره نتیجه بگیریم.

استیماچ با بیان اینکه در حال حاضر سپاهان موقعیت‌های گلزنی ایجاد می‌کند، افزود: بعد از اینکه پنالتی را از دست دادیم، شرایط تیم ما بدتر شد و روحیه تیم نزول کرد اما مطمئن هستم که با تغییرات تیم، می‌توانیم بهتر شده و شرایط تیم را بهبود بخشیم.

 برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان