کد خبر: 295270
تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، کارلوس کی روش اعلام کرد فردا شنبه استعفای خود را به تاریخ یازدهم اردیبهشت تقدیم رئیس فدراسیون خواهد کرد.

وی گفت:  فردا برگه استعفاي خود را به تاريخ يازدهم ارديبهش و در روز انتخابات فدراسيون فوتبال تقديم آقاي كفاشيان خواهم كرد. اين تصميم براي كمك به ايشان است چرا كه اگر من را اخراج كند مردم عليه وی خواهند بود و اگر كي روش را نگه دارد اسدي و گروهي كه با اسدي هستند به مخالفت با ايشان خواهند پرداخت كه اين موضوع مشكل بزرگي براي رييس فدراسيون خواهد بود. به همين دليل فردا استعفاي خودم را به تاريخ يازدهم ارديبهشت به ايشان تقديم خواهم كرد.

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: كاري كه در حال انجام است و كمك نكردن به تيم ملي براي من ناراحت كننده است و عصباني ام كرده است. چنين موضوعي (كمك نكردن به تيم ملي) براي من نامفهوم است. اگر به همين يك دليل به تيم ملي كمك نشود، اين قابل قبول نيست. به همين خاطر براي نشان دادن حسن نيتم فردا استعفاي خودم را كه مورخ يازدهم ارديبهشت است تقديم خواهم كرد تا بعد از انتخابات ايشان يا رييس جديد بتوانند تصميم جديدي بگيرند.

ایران باید در دو بازی آخر خود در مرحله گروهی مسابقات انتخابی جام جهانی روز پنجم و دهم فروردین به مصاف هندوستان و عمان برود.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان