یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 295252
تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، عبدالله ویسی عصر امروز جمعه پس از تساوی خانگی تیمش در برابر تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند به گونه ای که در این دیدار هر لحظه ممکن بود نتیجه بازی تغییر کند.

وی افزود: ما تراکتورسازی را به خوبی آنالیز کرده بودیم و توانستیم تا حدودی در برابر این تیم کنترل عمل را به دست بگیریم ولی در نهایت روی یک پنالتی بسیار معمولی که ناشی از خطای هند بازیکن ما بود گل دریافت کردیم.

ویسی بیان کرد: امروز خیلی ناراحت شدم که نتوانستیم هواداران خود را خوشحال به خانه بفرستیم ولی خوشحالم که آنها چه در موفقیت و چه در ناکامی ما را تشویق می کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد علت تعویض عاشوری بازیکن خود نیز گفت: بازی مستقیمی که تیم حریف در دستور کار خود قرار داده بود هر تیمی را تحت فشار قرار می داد به همین دلیل بازیکنان مجبور هستند همه توانشان را بگذارند. عاشوری انرژی‌اش به پایان رسید و نیاز بود که تعویض شود.

به گزارش عصر اهواز، از سری رقابت های هفته بیستم لیگ برتر باشگاه های کشور، تیم های استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز عصر امروز جمعه در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان