کد خبر: 295240
تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ( AsrAhwaz.Ir ) :

به گزارش عصر اهواز، از سری رقابت های هفته بیستم لیگ برتر باشگاه های کشور، تیم های استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز عصر امروز جمعه در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

* ضربات پنالتی در این بازی بسیار تعیین کننده بودند به گونه ای که هر دو گل این دیدار از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. علی اصغر عاشوری (۱۴- پنالتی) برای استقلال خوزستان و محمد ایران پوریان (۸۲- پنالتی) برای تراکتورسازی گلزنی کردند.

* استقلال خوزستان با این تساوی و با یک امتیاز بیشتر نسبت به استقلال تهران صدرنشین لیگ برتر شد.

* این بازی را مهدی سیدعلی با کمک علی اکبر نوری و یعقوب سخندان، قضاوت کرد و در این بازی به محمد طیبی و فرشاد سالاروند (استقلال) و محمدرضا اخباری (تراکتورسازی) کارت زرد نشان داد.

* استقلال خوزستان در این بازی با ترکیب: فرناند و خسوس، دانیال ماهینی، موسی کولی بالی، محمد طیبی، پیمان شیرزادی، عقیل کعبی، حکیم نصاری، علی اصغر عاشوری (۷۴- حمدالله ابدام)، فرشاد جانفزا (۸۷- فرشاد سالاروند)، حسن بیت سعید و رحیم زهیوی (۷۵- امید سینگ) وارد میدان شد.

* تراکتورسازی تبریز در این بازی با ترکیب: محمدرضا اخباری، شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی، سینا عشوری (۷۸- محمد ایران پوریان)، علی حمودی، بختیار رحمانی (۷۰- ایوب کلانتری)، سروش رفیعی، مهدی کیانی، سعید آقایی،   مهدی شریفی و آلویس نانگ (۶۲- آگوستو سزار) در برابر حریف صف آرایی کرد.

* تماشای مسابقه برای تماشاگران خوزستانی رایگان اعلام شده بود و استقبال خوبی از این دیدار صورت گرفت به گونه ای که حدود ۱۰ هزار نفر از این بازی دیدن کردند.

* سروش رفیعی، بختیار رحمانی، علی حمودی و مهدی شریفی قبل از شروع مسابقه به سمت عبدالله ویسی رفتند و از وی برای حضور در میدان مسابقه رخصت گرفتند.

* گروهی از هواداران فولاد خوزستان در استادیوم غدیر اهواز حضور داشتند و همراه با هواداران استقلال خوزستان تیم شهرشان را حمایت کردند. تماشاگران با شعار «فولاد، استقلال، تعصب خوزستان» اعلام همبستگی کردند.

* هواداران حاضر در ورزشگاه چند بار اقدام به تشویق ایوب والی بازیکن محروم فولاد خوزستان کردند و خواستار بخشش این بازیکن شدند.

* تعدادی از تماشاگران طرفدار تراکتورسازی در استادیوم غدیر حضور داشتند و این تیم را تشویق می کردند.

* استقلال خوزستان که در پنج بازی قبلی موفق به شکست دادن تراکتورسازی نشده بود، امروز هم نتوانست برتری یک بر صفر را تا پایان حفظ کند و به تساوی رضایت داد تا در شش مسابقه با تراکتورسازی در سه فصل اخیر، سه تساوی و سه شکست را به جای گذاشته باشد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان